Thajská masáž hlavy a šíje a ušní svíce

Lektor:beauty, healthy lifestyle and relaxation concept - collage of many pictures with beautiful asian woman having facial or body massage in spa salon 

Termín:

Výuka:

Místo konání:

Cena: 1950,- Kč (každý obdrží 1 pár ušních svící)

Nyní last minute cena 1550,-Kč  ……..  ušetříte 400,-Kč

an attractive woman getting spa treatmentPodrobný popis kurzu

Thajská masáž hlavy, krku, šíje

Masér, který využívá thajských technik, pokládá svého klienta do různých poloh, při nichž masíruje speciální body pro akupresuru, s tím, aby odblokoval toky energií a stimuloval vyvážený tok energií tělem, zvyšuje pohyblivost a vitalitu, zbavuje stresu a fyzického napětí.

Thajská bezolejová („suchá“) masáž hlavy a šíje je systematicky zaměřená masáž, při níž dochází k vyladění obou mozkových hemisfér, hluboké relaxaci celého nervového systému, pomáhá odstraňovat stres, protahuje šíjové a trapézové svaly, působí tlakem na důležitá energetická centra celé pokožky hlavy, vlasové části i obličeje, zátylku, šíje a krku a zbavuje je napětí a bloků. To přispívá k odplavení emocí,  k uvolnění celého těla a prohloubení stavu úlevy a relaxace. Tatopomáhá při bolestech krční páteře, léčí migrény a bolesti hlavy, snižuje vysoký krevní tlak, posiluje imunitu, pomáhá proti nespavosti, hyperaktivitě, lehkým mozkovým dysfunkcím a celkově zklidňuje organismus. Navozuje velmi příjemný a stabilní fyzický i duševní stav.

Téměř všechny problémy zasahující dané partie plynou z nevyrovnané psychiky a přetížení. Pokud se člověk nedokáže  nakumulovaného stresu a negativní energie zbavit jinou formou, je logické, že zůstává v jeho těle – ve tváři a hlavě. Obličej a hlava jsou doslova prošpikované akupresurními body napojenými na různé tělesné funkce a orgány. Svaly obličeje jsou připojené do kůže, a proto přímo ovlivňují náš vzhled.FotkyFoto_26990601_XS

Thajská bodová masáž obličeje má vysoce relaxační charakter a nabízí velmi blahodárné účinky. Vzhledem k tomu, že se na obličeji nachází obrovské množství nervových receptorů, ovlivňuje tato masáž nejenom nervový systém, ale i celé tělo. Dále masáž vlasové pokožky hlavy má spíše energetický účinek. Provádí se po masáži obličeje, protože hlava je jeho pokračováním. Tento druh masáže se aplikuje na suchých vlasech a je založen na plynulém sledu pohybů, které připomínají šamponování. V neposlední řadě se celý ucelený systém této masáže zaměřuje na oblast krku, šíje a trapézových svalů, stimuluje a uvolňuje postupně energetické dráhy a spazmické oblasti, natahuje zkrácené svaly, protahuje.

Technika je velmi zajímavá i proto, že při ní nepotřebujete olej a dá se aplikovat opravdu kdekoliv i přesto, že je opravdu velmi účinná a intenzivní. Všechny hmaty a techniky, které se takto naučíte je možné ale velmi efektivně zařadit do svých klasických masérských technik s oleji a budou vítaným obohacení Vašeho masérského života…

Ušní svíčky

– představují účinnou prevenci i rychlou pomoc při mnoha obtížích. Jejich použití je návratem k přírodní terapii podle velmi staré receptury.

Ušní svíce používáme jako podpůrnou léčbu zdravotních problémů, které souvisí s:

Jak ušní svíce fungují? Svíce jsou duté a bývají vyrobené z kvalitního včelího vosku a napuštěné vonnými silicemi podporujícími léčebný účinek. Hořením svíce v uchu dochází k prohřátí a mírnému podtlaku, který nasává sekret. Svíce se nechává dohořet kousek nad samotným uchem, pak se vyjme a může se rozbalit, abychom se podívali, kolik a jaký druh sekret se nacházel v našich uších.

Přijďte se podívat, jak se se svíčkami pracuje, vyzkoušet na vlastní kůži a ucho a zařaďte tuto prastarou a velmi zajímavou techniku do svých barevných služeb…

Vzít sebou:

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.