HOT STONES masáž

beauty, healthy lifestyle and relaxation concept - collage of many pictures with beautiful asian woman having facial or body massage in spa salon3 dny intenzivní výuky technik HOT STONES MASÁŽE-MASÁŽE LÁVOVÝMI KAMENY,.

Dostatek času na vysvětlení a nácvik všech technik.

 Lektor :

Ukázka průběhu kurzu | ZÁZRAKY DUŠE - Masérské kurzy Ostrava

Termíny výuky: 16.-18.11. 2018

Čas výuky: 

 spa massage treatment in garden with frangipani and bamboo

 

Místo konání:

Cena kurzu: 5400,- Kč 

Attractive woman getting spa treatment isolated on whitePoznámka:

Vemte si sebou:

 

Hot stone masáž – masáž lávovými kameny je starobylá uzdravující procedura. Kameny byly využívány pro svou schopnost pomáhat vrátit zdraví, odebírat negativní energii, odstranit bolest, stimulovat akupresůrní body už před tisíciletími ve staré Číně a Indii. Je to neobyčejná metoda, která pomáhá harmonizovat lidské tělo na všech úrovních. Hovoříme tu o tzv. termoterapii, o používaní horkých kamenů střídavě se studenými.
Čeká vás výuka opravdové a poctivé masážní techniky horkými kameny – nikoli jen obkládání těla horkými kameny, s čímž se často bohužel můžete setkat.anti stress stamp

 

 

 

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.