Aromaterapeutická relaxační masáž

Naučte se pomocí vhodných éterický olejů a hmatů regenerovat a uzdravovat celé tělo a dostat ho tak do fyzické, duševní a energetické rovnováhy.

Třídenní intenzivní výuka jedné z nejúžasnějších relaxačních holistických masážních technik.

Pro absolvování není podmínkou mít za sebou základní masérský kurz.FotkyFoto_41731584_XS

Lektor:

Termín:

 

Výuka:

 

Místo konání:

Vzít sebou:SONY DSC

Cena: 3900,- Kč  (+DVD záznam ke stažení v hodnotě 1490,- Kč v ceně kurzu)

Počet účastníků je omezen.

 

Podrobný popis kurzu

Při Aromamasáži jsme zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, kdy organismus dostává novou příležitost k regeneraci a fyzické i duševní pochody se harmonizují. Stává se z nás nový člověk, který se dokáže lépe vyrovnat se stresem i s dávno zapomenutými bolestmi.

FotkyFoto_45613457_XS

Aromaterapeutická masáž nás dokáže zbavit únavy a napětí, předchází některým onemocněním a pomáhá léčit jiná. Díky bioaktivitě éterických olejů je účinnější než jakákoliv jiná masáž, může uvolňovat nebo posilovat tělo i mysl. Vysoce účinné éterické oleje pronikají během masáže  pokožkou do těla a zároveň se inhalují. Působí prostřednictvím čichových nervů na limbický systém v mozku – jednu z nejzákladnějších oblastí vědomí.

Přestože jsou éterické oleje nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do psychiky, a tak uvolnit mysl a pozvednout ducha.

Program výuky: teorie aromamasáže, práce s rostlinnými a éterickými oleji-jejich míchání + namíchání krému,  nácvik aromamasáže celého těla včetně obličeje a hlavy+opakování naučených technik.

Odejdete z kurzu se schopností aplikovat celkovou aromaterapeutickou masáž

v rozsahu 90 – 120 min.

 

Můžete se těšit na na voňavý kurz.

 

FotkyFoto_45599344_XS