Baňkování

Metoda podtlakové masáže, stará cca 5,5 tisíce let, je jednou z fyzioterape­utických metod, které ovlivňují reflexní cestou pohybové ústrojí a funkce vnitřních orgánů. 1 a půldenní kurz-půlden teorie-1 den praxe

Lektor: IMG_5636

Termín: 5.-6.9.2019

Vzít sebou:

Cena kurzu: 2299,- Kč vč. DPHFotkyFoto_52323887_XS

Po absolvování výuky bude účastníkům vystaveno osvědčení.

Místo konání:

Podrobný popis kurzu

Tato metoda podtlakové masáže, stará cca 5,5 tisíce let, je jednou z fyzioterape­utických metod, které ovlivňují reflexní cestou pohybové ústrojí a funkce vnitřních orgánů. Rozšíří vaše dovednosti v obloru masáží a fyzioterapie.

 

Praktická výuka probíhá ve skupinkách-podle počtu účastníků. Základ práce bude se skleněnýma baňkama nahřívanýma plamenem. Seznámíte se ovše i s prací silikonovýma a plastovýma baňkama. Součástí studijních materiálů jsou i grafická schémata reflexních zón na zádech.Bonusově budete seznámeni se základními informacemi z oblasti hirudoterapie – přikládání pijavic-metody, která se tématický k baňkování váže.

Obsah výuky:A Chinese medicine cupping of the young lady

Z této nabídky můžete dopředu objednat, ale není to povinné, také se můžete rozhodnout až po ukončení kurzu, až budete vědět více.

Na kurzu bude možné po předchozí objednávce zakoupit základní sadu baněk:Caucasian female laying and get a cupping therapy

Baňkování a moxování pro maséry (Z.Šos, váz.,  218str., 370,- Kč)

Kufříková sada baněk s ventilem

  • Pumpička,
  • 24 ks/6 velikostí,
  • aku jehly,
  • moxy.
  • Cena: 2500,- Kč (akce – původní cena 4250,-)

Silikonové baňky 

Velká silik.baňka-MALÁ SADA

Medical cupping glass isolated on white

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.