Baňkování

Metoda podtlakové masáže, stará cca 5,5 tisíce let, je jednou z fyzioterape­utických metod, které ovlivňují reflexní cestou pohybové ústrojí a funkce vnitřních orgánů.

 

Lektor:

Termín: 5.-6.3.2019

Výuka:

Vzít sebou:

Cena kurzu: 2299,-Kč vč.DPH

Po absolvování výuky bude účastníkům vystaveno osvědčení.


Podrobný popis kurzu

Tato metoda podtlakové masáže, stará cca 5,5 tisíce let, je jednou z fyzioterape­utických metod, které ovlivňují reflexní cestou pohybové ústrojí a funkce vnitřních orgánů. Rozšíří vaše dovednosti v oboru masáží a fyzioterapie.

Kurz baňkové masáže | ZÁZRAKY DUŠE - Masérské kurzy Ostrava

Praktická výuka probíhá ve skupinkách-podle počtu účastníků. Základ práce bude se skleněnýma baňkama nahřívanýma plamenem. Seznámíte se ovše i s prací silikonovýma a plastovýma baňkama. Součástí studijních materiálů jsou i grafická schémata reflexních zón na zádech.Bonusově budete seznámeni se základními informacemi z oblasti hirudoterapie – přikládání pijavic-metody, která se tématický k baňkování váže.

Obsah výuky:

Z této nabídky můžete dopředu objednat, ale není to povinné, také se můžete rozhodnout až po ukončení kurzu, až budete vědět více.

Na kurzu bude možné po předchozí objednávce zakoupit základní sadu baněk:Caucasian female laying and get a cupping therapy

Baňkování a moxování pro maséry (Z.Šos, váz.,  218str., 370,- Kč)

Kufříková sada baněk s ventilem

  • Pumpička,
  • 24 ks/6 velikostí,
  • aku jehly,
  • moxy.
  • Cena: 2500,- Kč (akce – původní cena 4250,-)

Silikonové baňky

Velká silik.baňka-MALÁ SADA

Medical cupping glass isolated on white