Bowenova tlaková masáž 2.

Bowenova technika patří mezi holistické, velmi šetrné, zcela neinvazivní a nediagnostické metody.FotkyFoto_34266135_XS

4-denní kurz.

 

Lektor:

Termín:

Výuka:

Místo konání:Bowen-TN

Vzít s sebou:

Cena kurzu: 5990,- Kč  (ke kurzu je zdarma DVD záznam v elektronické podobě s praxí kurzu v hodnotě 2450,-Kč)

Cena pro opakování kurzu je: 2990,-Kč

Poznámka:Bowen-Kn

 

Popis kurzu

Bowenova technika patří mezi holistické, velmi šetrné, zcela neinvazivní a nediagnostické metody (tělo je zde vnímáno jako celek, bez zaměření na problematické partie). Můžeme ji popsat jako velmi jemnou a šetrnou manipulaci s měkkou tkání (svaly a šlachy). Skládá se z jednotlivých pohybů přes určené a přesně definované body lidského těla. Unikátní je právě tento pohyb, kdy bowenista svými prsty nebo palci pohybuje kůží přes sval nebo šlachu, poté vyvine velmi jemný tlak (asi jako bezbolestný tlak na oční kouli) a po krátké čekací době a stále pod stejným tlakem sklouzne s kůží zpět. Mezi jednotlivými sériemi pohybů, tzv.procedurami, jsou krátké (asi 2 minutové) pauzy. Ty poskytují tělu čas k dokonalému „zpracovaní“ informace a umožní maximální využití těchto pohybů.

Program kurzu:

NESPORNOU VÝHODOU TÉTO TECHNIKY JE MAXIMÁLNÍ FYZICKÁ NENÁROČNOST!

Aplikace Bowenovy masáže výrazně posiluje u vnímavého organismu schopnost využít vlastní regulační (samoléčebné) mechanismy ke zlepšení aktuálního stavu. Pozitivní ovlivnění bylo popsáno u velmi širokého spektra
problémů. Např.:

 

Lektor: Bc. David Rozbroj (absolvent bakalářského studia léčebné rehabilitace a fyzioterapie, masér s 27 lety praxe a 21 lety lektorské činnosti)

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.