Čokoládová masáž

Kávový peeling a exkluzivní masáž celého těla bílou či tmavou čokoládovou hmotou se zábalem.cacao therapy applied to young woman in a spa

Lektor:

  • Vladimíra Šubertová, DiS.

Termín:

  • 22.11. 2013

Výuka:

  • 9 – 17 hod.

Místo konání:

  • ZÁZRAKY DUŠE s.r.o., budova In Park, 1. máje 3236/103, Ostrava Vítkovice, 703 00young woman getting a chocolate massage at a spa

Cena: 1700,- Kč

V ceně kurzu je pro každého materiál v hodnotě 300,- Kč


Podrobný popis kurzu

Uplatnění čokolády v masážích a kosmetice je velkým trendem již několik let, pokud uvažujete zavést tuto jedinečnou požitkovou metodu ve svém salonu a obohatit tak poptávku po něčem výjimečném, neváhejte – a zařaďte čokoládu! Určitě Vás a hlavně vaše klientky nezklame.

Čokoládová masáž je naprosto jedinečná technika, která zjemňuje, zvláčňuje, tonizuje, zlepšuje elasticitu pokožky a přispívá k její výživě a hydrataci, čímž zpomaluje proces stárnutí a vznik vrásek, napomáhá celkové relaxaci a revitalizaci organizmu. Obsahuje 100% přírodní kakaovou hmotu. Tato masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Kakao zabraňuje pronikání volných radikálůJe harmonizující a jemně stimulujícíTheobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovatendorfínyserotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek. Aplikuje se na záda a stehna, vynikající proti celulitidě. Nejdříve je peeling, potom relaxační masáž a pak se aplikuje zábal.

Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí péči o pokožku, která bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté.

A navíc – vůně čokolády je afrodisiakum a Váš klient si jej rád odnese na svém opečovaném těle domů jako příjemný bonus navíc….FotkyFoto_44157098_XS

NA ČOKOLÁDOVOU MASÁŽ POUŽÍVÁME VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍ PŘÍPRAVKY, které jsou pro tuto masáž specielně vyrobeny z velmi kvalitních surovin známého českého výrobce.

Produkty, s kterými budete pracovat: Masážní olej čokoládový, Balzám Bílá čokoláda, Obličejový peeling kávový, Zábal čokoládový (tělo), Hydrofilní olej neutrální.