Detoxikační masáž medem

Kurz detoxikační masáže medem, rozšířený o masáž dolních končetin a velkých kloubů a NOVĚ o obklad lávovými kameny.

FotkyFoto_32506784_XS

 

Lektorka:

Výuka:

Místo konání:

Na kurz sebou vezměte:

Cena: 1815,- Kč

 

Podrobný popis kurzu

Po absolvování základního kurzu medové masáže a praxe léčení medem, došla autorka k vizi, že stimulace reflexních zón na plosce nohy má obdobný, avšak mnohem hlubší efekt a terapie je intenzivnější.  Jako první zařadila tuto techniku jako možnou součást medové masáže, kdy lze místo posledního třetího nánosu na záda, aplikovat zde pouze zábal a v terapii pokračovat na chodidlech. Tento proces je klienty velice kladně vnímán a výsledkem je hluboká relaxace a uvolnění s ovlivněním celého organismu skrze reflexní zóny chodidel. Dále nově obohacujeme techniku o obklad lávovými kameny pro zvýšení reflexních dějů a zpříjemnění relaxace klienta.

Detoxikační masáž medem velmi účinně působí proti rozvinutým nemocem, lze ji však aplikovat i pro zvládnutí stresu, chronických chorob, opotřebování věkem, při jarních očistných kůrách.

Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla a ty potom „vyplavou „ na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Jsou z těla pohybem ruky doslova vysávány.

Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

Čím silnější je naše životní energie, tím silnější imunitní systém máme. K tomu pomáhá i radost ze života.

Zhroucení imunitního systému má za následek propuknutí mnoha chorob. Náš organismus stojí před problémem, jak se opět zbavit přílišného množství toxinů, na jejichž příjem není nastaven. Normální cesty vylučováním přes střevo, plíce, pokožku již nestačí. Zbývá mu pak pouze vylučování náhradními cestami, na něž se již díváme jako na projevy chorob: chronickou rýmou, sennou rýmou, záněty vedlejších nosních dutin, kožními vyrážkami, hnisavými pupínky, výtokem ekzémy, astmatem, revmatismem.