EFT-základní kurz

ZÁKLADNÍ KURZ TECHNIKY „EFT“
Emotional Freeddom Techniques  (Techniky emoční svobody)

Lektorka: FotkyFoto_51858065_XS

Termín:

Výuka:

Místo konání: 

 

Cena kurzu: 3355,-Kč 

POZOR – při zaplacení do 26.2. 2019  SLEVA -356,-Kč, = ZAPLATÍTE TEDY JEN 2999,- Kč

FotkyFoto_45236181_XS

Co se dozvíte? 

Co si odnesete? 

V momentě kdy převezmeme zodpovědnost za svůj život, začínají ´fungovat´kladné souvislosti, které nám nabízejí řešení všech situací, tím nejlepším možným způsobem, pro náš šťastný život 🙂 A budete-li tuto metodu používat, nestačíte se divit, jak se změníte Vy i Váš život k lepšímu.

Co si vzít s sebou:Digital illustration of DNA in abstract background

 Podrobný popis:

EFT patří mezi metody energetické psychologie, která má dnes stále větší význam i mezi lékaři, psychology a psychiatry. Metoda EFT vznikla z metody TFT, psychologa dr. Rogera Callahana., který objevil spojnici mezi psychikou a tělem, kterou je náš energetický systém. Tuto metodu zjednodušil jeho žák, Američan Gary Craig. Jedná se o jednoduchou, bezpečnou a účinnou terapeutickou techniku. Vychází z toho, že příčina všech negativních emocí spočívá v poruše energetického systému lidského těla. Je to technika, kde emoční úleva vede k úplnému fyzickému uzdravení. Fyzické tělo se nedá oddělit od psychického těla,což dnešní západní medicína dělá.

Při terapii EFT si klient stimuluje sám na svém těle vybrané akupresurní body poklepem konečků prstů pod vedením terapeuta. Ťukání na body způsobuje uvolnění energetického proudění v těle, podobně jako se opravuje přerušený tok elektrické energie v kabelech el. vedení. Dochází k doplnění energie v meridiánu, a tím i k odstranění řešeného problému. Pokud dojde k úspěšnému odstranění všech aspektů problému, je účinek EFT trvalý 🙂 Ve většině případů je znát úleva ihned, někdy až po několika dnech po terapii. Některé komplikovanější případy vyžadují více sezení, aby byly odstraněny všechny aspekty problému.

Lze ji aplikovat na psychické i fyzické problémy: FotkyFoto_47003105_XS

EFT je technika nebolestivá, jemná a nemá vedlejší účinky. Kontraindikace nejsou známy. Metoda EFT často pomohla v případech, kdy ostatní metody selhaly. Je to životní dovednost pro okamžité použití v jakékoliv stresující situaci. Můžete ji používat každý den pro celkovou harmonizaci. Oceníte ji také v okamžicích, kdy Vás něco stresuje, šokuje, či prostě jen vyvede z rovnováhy.