ENERGIE TĚLA -půlroční škola-Frýdlant n.O.

 • Plánujete opravu fasády Vaší existence?
 • Toužíte být moderní osobností 21.století, která je plná harmonie?
 • Chcete změnit myšlení, pohled na sebe a svět okolo nás?
 • Sníte o bohatém vnitřním světě?
Tak potom jste na správném místě.

Naučíme Vás, jak ušetřit čas a energii při řešení těchto témat.

 

Škola Energie těla

Milí přátelé,víme, že mnozí z Vás touží změnit svůj život, zlepšit své zdraví, že máte zájem zharmonizovat vztahy ve svém nejbližším okolí, že chcete udělat zásadní kroky, kterými byste změnili to, co Vám nevyhovuje a přiblížili se ke svým vysněným cílům a touhám. Právě pro tento účel jsme pro Vás vytvořili školu Energie těla.
Je to cyklus, kterým chceme oslovit co nejširší část populace tak trochu jinak, ale zároveň podat Vám informace, co nejzajímavější a hlavně poutavou formou.
ŠKOLA ENERGIE TĚLA je soubor 6 dvoudenních společných setkání – seminářů, vždy jeden v měsíci.“ENERGIE TĚLA“ Vás zavede do největší možné hloubky sebe samých, na základě čeho si uvědomíte, proč se věci, které se týkají Vás, dějí. Objasní se vám, proč musíte zažívat resp. nemusíte, proč procházíte tím s čím zápasíte …
Hlavní osnovou, o kterou se budeme opírat, je čakrový systém, je to energetický systém našeho jemnohmotného těla. Je to ten, který Vám tlumočí, proč přitahujete věci, proč se Vám daří nebo nedaří v práci, tak proč jste vítězové nebo poražení na poli partnerském, pracovním at…

 

1. čakra a úkoly týkající se základní fyzické existence, materiálního světa,Systém čaker

2. čakra úkoly týkající se sexuality, vztahů, práce a fyzické touhy,
3. čakra úkoly týkající se ega, osobnosti, sebeúcty a sebeuvědomění se
4. čakra úkoly týkající se lásky, odpuštění, soucitu a lásky vůči sobě samému
5. čakra úkoly týkající se vůle univerza a sebevyjádření se
6. čakra úkoly týkající se mysli, intuice, vhledu a moudrosti

7. čakra úkoly týkající se duchovnosti a žití v přítomném okamžikuJe to výborný pomocník na pochopení základních souvislostí denní reality.

energiatelaImage3

Cíl školy – co získáte:

V první řadě si přejeme, abyjste  se stali  více vědomí, stali se z vás OPRAVDU šťastní lidé a zároveň:

 • Manažerem svého štěstí do slova a do písmene – nejen hlavou.
 • Člověkem – bytostí, která má zharmonizované city, emoce, myšlenky táhnoucí spolu za jeden konec provazu.
 • Lidskou osobností plné vnitřní síly a rozvinuté intuice.
 • Božským tvorem plným empatie, soucítění ale zároveň vzorem a upřímným pomocníkem ve svém nejmilejším i nejbližším okolí.
 • Člověkem, úspěšným nejen v práci, ale i ve všech oblastech, v celé té dnešní rychlé, někdy i tvrdé, takzvané ŠKOLE ŽIVOTA.

A hlavně, abyste se stali lidským stvořením, které žije přítomností a přitom nadevše miluje tuto překrásnou planetu nazvanou ZEM.

Na workshopech budeme pracovat hravým způsobem – prostřednictvím:

 • přednášekImage7
 • různých cvičení
 • formou vizualizací
 • dýchacích technik
 • projekcí
 • meditací, koncetraci
 • kreslení
 • samostatně, ve dvojicích i ve skupině.
 
V jednotlivých seminářích si řekneme, co je vnitřní síla, či biografie. Najdeme si symbol síly a symbol zdraví, diagnostikujeme 7 čakrový systém, zapracujeme na nastavení rovnováhy a samolécbe. Upozorníme na cyklování v určitém vzorci chování. Podíváme se na tzv. mužský a ženský princip. Naučíme se komunikovat se zemskou energií, jakož i s jemnějšími energetickými toky, poznáme své vyšší Já a ostatní.

Lektor:

Půlroční škola „Energie těla“ ve Frýdlantě nad Ostravicí v termínech:

28.-29.1.2017energiatela-symbol
25.-26.2.2017
25.-26.3.2017
29.-30.4.2017
27.-28.5.2017
24.-25.6.2017

 

Výuka:

 

Cena: 

Místo konání:

Lektor o sobě:

Mé jméno je Roman Sasko. Řekl bych, že patřím asi k dětem štěstěny, možná i proto, že jsem se narodil v neděli … 🙂

Od ranného mládí jsem se zajímal nejen o věci tohoto světa, ale také o problematiku, týkající se tak trochu za hranicemi běžného fyzického života.

Ve svých 24let jsem vystudoval FTVS UK v Bratislavě. Jako první v tomto období, ještě v Československu, jsem udělal diplomovou práci z problematiky týkající se jógových cvičení a jejich vliv na lidské tělo.

Rád bych zmínil období příjemných chvil, které jsem strávil ve státní televizi, v relací „Cvičme s jógou“, která probíhala každý čtvrtek po dobu 2 let, kde jsem měl čest tato cvičení vést.

Nicméně, nejvíce mou životní pouť ovlivnila cesta do Kanady v roce 2002, kde jsem s malými přestávkami působil až do roku 2010. Tu jsem se věnoval hlavně masážím, přes které jsem pochopil základní principy fungování lidského těla.

Byl to významný mezník na cestě dalšího odhalování potenciálu mého života. Od roku 2006 až dodnes se hlavně věnuji vyučování a lektorování specifických druhů masáží (Hot Stones, Lomi Lomi, Thajská masáž) v zahraničí, na Slovensku i v Čechách.

Všechny mé předchozí zkušenosti, zájmy a aktivity, které jsou úzce spojeny s lidským tělem a to nejen s tím nejhrubším fyzickým, ale i těmi ostatními jemnohmotnými, mě přivedly k nápadu, rozpracovat v co největší míře problematiku energií člověka a jejich vliv na lidské zdraví a štěstí.

Vytvořením cyklu seminářů „Energie těla“ jsem se pokusil o syntézu pohledu na lidské tělo z hlediska jógy, šamanských technik, holistické medicíny, jakož i novodobých poznatků moderní vědy.

Věřím, že tímto kurzem obohatíte a zároveň pomůže mnohým v hledání sebe sama na cestě za lepším zdravím nejen na úrovni fyzického těla, ale i mentálním a duševním.