Fit polštář – zdravé sezení

Fit-polštář

Nová rehabilitační, léčebně preventivní pomůcka

zdravé sezení

Fit polštář-smajlík

Fit polštář-modrý

zdravé sezení

Fit polštář-červený

zdravé sezení

Fit polštář-zelený květ

Jak funguje Fit-polštář

Technologický, sociální a ekonomický vývoj v naší společnosti má výrazný podíl na změnách v životním stylu. Tyto změny se negativně odrážejí i na našem zdraví. Jsme usedlí, pohodlní, málo se pohybujeme a sportujeme, co má za následek, že převážná většina společnosti trpí poruchami pohybového aparátu. Sezení se stalo významnou součástí každodenního života a zabírá velký časový prostor v běžném dni. Lidé mají bohužel přirozenou tendenci sedět nesprávně. Lidé si neuvědomují, že nesprávné sezení má za následek vznik celé škály přímých i nepřímých zdravotních problémů.

Správné sezení

Nesprávné sezení

Využití Fit-polštáře

Protože Fit-polštář disponuje malými rozměry a při přenášení se dá z něj vzduch vyfouknout a při jeho opětovném použití zase nafouknout, je lehko přenositelný, dá se lehce čistit, je vhodným společníkem při vykonávání jakékoliv sedací činnosti.

Fit polštář-auto

Fit polštář-Křeslo

Fit polštář-stolička

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob použití

Ze začátku sedávejte na mírně nafouknutém polštáři jen 5 až 10 minut a opakujte tento způsob 3 až 5 krát denně! Sedněte si na celou sedací část, mírně rozkročte dolní končetiny, chodidla musí být celá na podložce. Seďte uvolněně a nebraňte se změnám poloh. Nedejte se odradit pokud budete cítit mírné bolesti v křížové oblasti je to reakce svalů, které nebyly na posilování zvyklé.

Výhody dynamického sezení s fit polštářem

Fit polštář-graf

Kontraindikace

Fit polštář není vhodný při akutních zánětlivých onemocněních pohybového a nervového systému, při závratích. Pokud máte nezhojené zlomeniny kostrče, páteře, pánve, neseďte na Fit polštáři!