GAYA masáž – novinka

gaya masážJedná se o unikátní typ masáží, při kterých je využíváno tzv. „suché teplo“ pro práci se svalovým, kosterním, lymfatickým a cévním systémem v těle.

K masáži se používají Gaya vaky – naplněné směsí thajských bylin a rýže. Jde tedy o typ dynamické masáže bylinnými thajskými vaky, při které si do plna vychutnáte rozlévající se teplo po těle, uvolnění svaloviny, jednotlivých úponů, pestrost masážních technik  a přenos myšlenek do exotických zemí. Dynamika, se kterou pracují maséři zaručuje nejen plný požitek z přeneseného tepla, ale i  funkční odblokace svalů a nervů.

Tyto bylinné vaky se specifickým složením jsou uzpůsobeny pro maximální udržení tepla a předání jej klientovi. Přenesené teplo bude působit nejen příjemně, ale i blahodárně pro lymfatický systém a krevní systém v celém těle. Pomocí specifických masážních tahů a hmatů masér napomůže zásobit horkou krví i chladné končetiny a jiné části těla a tím se masáž stává nejen příjemnou a relaxační, ale i léčebnou.

Vyškolený masér s certifikátem dokáže pomocí horkých vaků působit i na hlubších energetických procesech v lidském těle. Dokáže harmonizovat jednotlivé meridiány v těle a tím i ovlivnit vnitřní tělní procesy u člověka.

Masáž má nádech exotiky už jen využitím přirozené aromaterapie použitých Gaya vaků. Tato kombinace bylin a jejich účinků na těle je po několik desítek let používána po celém světě. Napomáhá masírovanému se uvolnit a nechat svaly odpočinout.

Neobvyklou masáž si vychutnají i ti, co nemají rádi olej či jiné kluzné složky na těle. Tato masáž je totiž bezolejová a pracuje jen na suché kůži. Po masáži můžete klidně odejít, aniž by jste měli strach, že si zašpiníte oděv.

Výstupem kurzu je celková masáž bylinnými thajskými váčky.

Na kurzu bude poskytnuta sleva 10% na bylinné masážní pomůcky.

Termín:

Místo konání:

Lektor: David Koukal

Cena: 1750,- Kč