Havajská masáž LOMI LOMI

Vyzkoušejte starobylou Havajskou masáž Lomi Lomi zděděnou od starých polynézanů.FotkyFoto_45613457_XS

Lektor:

Termín:

Výuka:

Místo konání:

Cena: 4200,- Kč včetně DPH

 

Poznámka:

 

Popis kurzu

Havajská masáž Lomi Lomi – je to překrásná starobylá léčebná masáž zděděná od starých polynézanů zdokonalovaná po staletí léčiteli na Havajských ostrovech. Hlubokou relaxaci klienta masér dosahuje specifickými technikami – používáním loktů, předloktí i rukou. Masáž je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a právě předloktími. Techniky jsou pomalé, pohyb má vycházet z pohybů vln na moři – pomalý příliv a odliv mořské vody. Doporučuje se pro stimulaci krevního a lymfatického oběhu, odstraňuje svalové napětí, bolest a únavu, uvolňuje kloubní spojení a pomáhá také při detoxikaci organismu. Masér se při masáži pohybuje rytmickým pohybem, někdy i se současným masírováním dvou častí těla současně.

Na kurzu se naučíte techniky, které Vám pomohou pracovat do nejhlubších úrovní tkání – pomáhat odstraňovat problémy zad …. většinu z nich můžete využít i při jiných druzích masáží…. Havajská masáž zanechá u Vašeho zákazníka nezapomenutelný zážitek ,pomůže nastolit harmonii jako i energetické vyrovnání v těle.

Pro vysoký relaxační a terapeutický účinek je používáno jemných aromatických olejů.

Doporučeno:

Účinky:FotkyFoto_45599344_XS

Pokud se chcete naučit něco nového, pokud chcete obohatit svůj masérský repertoár, tak masáž Lomi lomi to je to, co Vám ještě chybí.


Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.