Hirudoterapie-přikládání pijavic-NOVINKA

Bloodsucker medical isolated on a white background1,5-denní kurz:  15 vyučovacích hodin

Hlavním cílem kurzu Hirudoterapie je, aby se každý účastník naučil praktické dovednosti s přikládáním pijavic. Kurzisté si přikládají pijavice navzájem pod dohledem lektora, vyzkoušejí si, nebo uvidí různé způsoby aplikace pijavic. Tak také každý získá osobní zkušenost s tím jaké to je mít pijavici na svém těle, zažije pocity, které budou zažívat i jeho klienti.
Dále se v průběhu kurzu dozvíte kam, jak často a kolik pijavic přikládat při diagnózách se kterými, za hirudoterapeutem lidé nejčastěji chodí. Probereme také podpůrnou fytoterapeutickou léčbu, aby přínos pro klienta byl maximální.

Lektor: Michal Janošec (http://www.bylinarmichal.eu)

– narozen v roce 1974 ve znamení býka. Masážemi a fytoterapií se zabývám od roku 1997, léčbou pomocí přikládání pijavic od roku 2000, ve stejné době začal pracovat na vytipovávání přírodních prostředků z Ruska a Dálného východu.

Termín:

Výuka:

Místo konání:

Program kurzu:FotkyFoto_36334095_XS

1.den

2.den

Pijavka lékařská vypouští do těla hostitele nejen hirudin, látku podobnou heparinu, ale také analgetika, vasodilantancia, látky s antibiotickými účinky, antihistaminika a spoustu dalších látek, majících léčebný účinek. Je prokázáno, že těchto látek pijavka produkuje více než sto.

Léčba pijavkami je vhodná při těchto onemocněních:

Vzít s sebou:

Cena kurzu: 2950,- Kč vč. dph

V ceně jsou zahrnuty 2 pijavice pro každého účastníka, skripta, veškeré pomůcky potřebné k praxi hirudoterapie.

Dále možnost na kurzu nakoupit za zvýhodněnou cenu pijavice od 4ks včetně za zvýhodněnou cenu 110,-Kč/1ks

Poznámka: