O nás

Společnost ZÁZRAKY DUŠE s.r.o. je akreditovaným soukromým vzdělávacím zařízením zaměřeným na vzdělávání v oblasti poskytování masérských a regeneračních služeb. Naší akreditaci naleznete ZDE.

Naším cílem je vychovávat kvalifikované odborníky v oblasti masážních a regeneračních technik. Díky našim dlouholetým (12 let) zkušenostem s výukou masérských kurzů, si od nás každý absolvent odnese maximum potřebných znalostí a dovedností do své vlastní praxe – což se stane kvalitním základem vaší úspěšné profesionální dráhy. U našich absolventů zaznamenáváme vysokou profesní úspěšnost v následné praxi.

Naší životní prací je Vaše profesionální kvalifikace, kterou u nás získáte. Základem pro tuto práci jsou naše nové výukové prostory, které jsou Vám k dispozici celoročně. ZÁZRAKY DUŠE: jelikož tělo je neodmyslitelně spojeno s DUŠÍ, tak víme, že skvěle provedená masáž nejenže luxusně prospěje tělu, ale, že tak i povznese DUŠI, což můžete vnímat jako ZÁZRAK. U nás se k takovým ZÁZRAKŮM můžete směle přiblížit – vyučujem tak, aby každý absolvent byl pro svého klienta ZÁZRAKEM. Budeme poctěni Vaší důvěrou.

V naší nabídce naleznete nejrůznější masérské kurzy, od základního rekvalifikačního kurzu až po kurzy pro pokročilé, kde máte možnost prohloubit své znalosti a techniky masáže. Díky tomuto se z našich absolventů stávají opravdoví odborníci.

Kromě samotných masérských kurzů nabízíme kurzy osobního rozvoje a kreativity, kde máte možnost absolvovat kurzy nejrůznějších oblastí, jako jsou kurz astrologie či kurz kreslení.

Od svého založení má společnost ZÁZRAKY DUŠE mnoho spokojených absolventů a klientů, díky kterým jsme se v roce 2010 stali Masérskou školou roku. A v roce 2011 jsme obsadili  2. místo. Tyto výsledky značí, že si udržujeme vysoký standard našich služeb a naši klienti jsou s námi opravdu spokojeni.

Skvělých výsledků při práci dosahujeme i díky naším výukovým prostorám, které jsou navrženy nejen k tomu, aby se u nás klienti cítili dobře a pohodlně, ale i aby bylo dosaženo maximálního efektu při výuce. Všichni naši klienti mají k dispozici:

K tomu všemu navíc občerstvení (voda, čaje, kávy) zdarma.

Naši klienti mají k dispozici také parkoviště přímo pod okny učebny (pod dohledem kamerového systému) nebo mají možnost pohodlného dojezdu pomocí tramvaje č. 3 a č. 12 na zastávku Pohraniční (přímo naproti budově).

V našem centru rádi přivítáme každého, kdo se chce dozvědět něco ze světa masáží.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Andrea a David Rozbrojovi a tým ZÁZRAKY DUŠE s.r.o.