Kraniosakrální osteopatie (terapie) 1.-4.

V TUTO CHVÍLI JE KURZ OBSAZEN.

MŮŽETE SE HLÁSIT JAKO NÁHRADNÍCI-NAPIŠTE DO POZNÁMKY „NÁHRADNÍK“PLATBA SE NEBUDE ŘEŠIT ŽÁDNÁ. V PŘÍPADĚ, ŽE SE MÍSTO UVOLNÍ – BUDEME VÁS KONTAKTOVAT – TEPRVE POTOM BY JSTE PLATILI.

Zde si můžete ZAKOUPIT všechny 4 základní kurzy Kraniosakrální osteopatie dohromady se slevou . SLEVA PLATÍ JEN PŘI PLATBĚ CELÉ ČÁSTKY NAJEDNOU.

 

Lektor:

Termín:

 

Poznámka:

Místo konání:

Cena: 16.250,- Kč vč. DPH (sleva na všech čtyřech kurzech činí 1000,-Kč oproti platbě jednotlivých kurzů zvlášť, kde částka dělá celkem 17.250,-Kč)

SLEVNĚNÁ CENA PLATÍ JEN PŘI PLATBĚ CELÉ ČÁSTKY NAJEDNOU.

Nelze dostat slevu při platbě na několikrát.

 

Poznámka:

Popis kurzu

 

Principem této metody je vyšetření pohyblivosti kraniosakrálního systému, do kterého zahrnujeme lebku-kranium, intrakraniální a spinální systém, mozkomišní tekutinu-mok, celý páteřní kanál, včetně kosti křížové-sakrum. Terapeut cvičeným hmatem testuje mobilitu jednotlivých částí kraniosakrálního systému a jestliže zjistí v systému omezení a patologie, které brání zdravým a přirozeným funkcím organizmu, velmi jemně systém koriguje. Veškeré používané hmaty a manipulace nepřesahují tlaku nebo tahu 5 gramů, což je váha asi desetikoruny. Celý proces je velice bezpečný a lze jej aplikovat na všech věkových kategoriíích (novorozenci, senioři, umírající lidé nebo i těžce zdravotně handicapovaní lidé).

Obsah výuky: