Kraniosakrální osteopatie (terapie) 1.-výuka s Hankou

V tuto chvíli je kurz již obsazen.

Pokud máte zájem – můžete se na něj přihlásit jako náhradník. Stačí při vyplnění přihlášky napsat do pole POZNÁMKA: NÁHRADNÍK. Nic platit nebudete, jen vás zařadíme do kategorie náhradníků, které budeme v případě něčího vypadnutí ihned kontaktovat. Teprve potom se řeší platba.

Principem této metody je vyšetření pohyblivosti kraniosakrálního systému.


 

Lektor: MVDr. Hana Chocholatá

2011 –  Roční kurz kraniosakrální osteopatie, Radek Neškrabal, Ostrava

2012-2015  –  Tříletý výcvik kraniosakrální biodynamiky,  International Institute for Craniosacral Balancing,   Bhadrena Tschumi Gemin, Kavi Gemin, Praha

Více info o lektorce ZDE

Termín:

Zahájení:

Výuka:

Místo konání:

Cena: 5000,- bez dph/6050,-Kč vč. DPH

Nocleh INFO

Poznámka:

Popis kurzu

Principem této metody je vyšetření pohyblivosti kraniosakrálního systému, do kterého zahrnujeme lebku-kranium, intrakraniální a spinální systém, mozkomišní tekutinu-mok, celý páteřní kanál, včetně kosti křížové-sakrum. Terapeut cvičeným hmatem testuje mobilitu jednotlivých částí kraniosakrálního systému a jestliže zjistí v systému omezení a patologie, které brání zdravým a přirozeným funkcím organizmu, velmi jemně systém koriguje. Veškeré používané hmaty a manipulace nepřesahují tlaku nebo tahu 5 gramů, což je váha asi desetikoruny. Celý proces je velice bezpečný a lze jej aplikovat na všech věkových kategoriíích (novorozenci, senioři, umírající lidé nebo i těžce zdravotně handicapovaní lidé).

Obsah výuky: