Kraniosakrální terapie-OČI

To, co vidíme, ovlivňuje náš centrální nervový systém a naše rozhodování z plných 80%. Oči máme jen jedny na celý život! Všichni víme, že např. bez každodenní péče bychom o zuby přišli poměrně rychle, že bez pravidelného pohybu bychom ztratili svou fyzickou kondici.  Jak můžeme pečovat o své oči, aby nám vydržely zdravé, nebo abychom jim zdraví navrátili?

 

Kurz je určen kraniosakrálním terapeutům, kteří absolvovali základní výcvik v kraniosakrální osteopatii 1.-4. a pracují s Upledgerovým desetibodovým protokolem ošetření.

Program kurzu OČI kombinuje techniky kraniosakrální  terapie s metodami NVI – Přirozeného zlepšování zraku Meiera Schneidera.

Kurz OČI obohatí vaše terapeutické dovednosti o nové osteopatické a biodynamické přístupy.

Získáte osobní zkušenost s NVI technikami, které jsou překvapivě snadné a motivují účast klienta na ozdravném procesu.

Kurz obsahuje komplexní pohled na zdraví očí, včetně psychosomatických příčin, pohledu na stravu, bylinky a homeopatika vhodná pro terapii očí.

 

Podrobný program:

 

Kurz obsahuje teorii, praktická cvičení NVI a techniky kraniosakrální terapie. Techniky pomohou uvolnit oči, okohybné svaly a napětí očních nervů, podporují regeneraci, výživu a očistu všech struktur oka, zklidňují akutní oční potíže i alergie, pomohou při syndromu suchého oka stimulací tvorby slz, aktivují nedominantní oko a oslabené oční svaly, zlepšují ostrost zraku při dalekozrakosti i krátkozrakosti. Techniky jsou bezpečné, snadné a je možné využít je při terapii dětí i dospělých, pro oči zdravé i trpící očními potížemi.

 

Lektor:           MVDr. Hana Chocholatá, BCSTwww.balsamina.cz

Cena:              3300,-Kč bez DPH/ 3993,- s DPH

Termín:        19. -20.10.2019

Čas:                9.00 -18.00 hod.

Co s sebou:

Místo konání:

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.