Kurz: Harmony Candle Massage

Harmony candle massage – luxusní zážitková masážní technika.

Lektor :FotkyFoto_51241028_XS

Výuka:

Místo konání:

Cena: 1800,- Kč

Poznámka:

Podrobný popis kurzu

Masseuse pouring oil

  Harmony Candle Massage – tedy masáž svíčkou, je originální luxusní relaxační technikou, která se dostává do popředí v nabídce mnoha exkluzivních center péče o tělo. Je stále častěji vyhledávána klienty, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek – harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění.

Dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a obnovu energie v sobě skrývá jedinečná kompozice přírodních látek masážní svíčky Harmony. Oheň této svíčky nejenže vytvoří romantickou uklidňující atmosféru, ale poskytne vám příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně ale intenzivně na vaše tělo a obnoví jeho energii.

Harmony svíčka je masážní parfémovaná svíčka ve svěžích i omamných vůních s přírodním voskem a esenciálními oleji. JE VYRÁBĚNA VE FRANCII – v kolébce AROMATERAPIE – zvláště u této techniky je důležité mít k dispozici špičkovou kvalitu materiálu, což právě výroba ve Francii zaručuje.

Svým složením, obsahují přírodní vosky (směs sojového oleje a včelího vosku), parfémy a éterické oleje a kvalitou použitých ingrediencí, jsou masážní svíčky HARMONY ideální pro relaxaci či regeneraci svalů po sportovním výkonu ve wellness centrech, pro fyzikální terapeutickou masáž v beauty salonech a samozřejmě také pro intimní pohodu ve dvou.

Parfémované masážní svíčky značky Harmony v atraktivních a praktických dózách (plnění probíhá ve Francii) patří k těm nejlepším, které v současnosti obohacují nabídku beauty salonů, wellness center a masážních salonů. Jejich hypoalergenní složení má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.

Nabídkový list pro Harmony Candle Massage

HARMONY candl massage_logo_FINAL

Vybrat si můžete ze tří nejoblíbenějších vůní svíček Harmony: