Kurz: Jak úspěšně otevřít, provozovat a rozvíjet MASÉRSKÉ STUDIO

Uvažujete o otevření svého vlastního masérského studia?

FotkyFoto_45028013_XS

Otevřeli jste již své studio, ale nerozjelo se zatím tak, jak jste si představovali?

 

Začátky podnikání patří k náročnému období v samostatné masérské praxi. Pro mnoho začínajících masérů je tento krok „na vlastní nohy“ krokem do neznáma. Úspěšný start a provoz masérského studia vyžaduje mnohem více dovedností než jen masírovat, jak tomu může být v zaměstnání, kde se o vše okolo postará někdo jiný.

V tomto kurzu Vám předávám své několikaleté zkušenosti z rozjezdu a provozu tří masérských studií. Obsahuje mnoho funkčních a osvědčených postupů, doporučení, zkušeností a rad do začátku i pro další rozvoj Vašeho vlastního masérského studia.

Kurz je rozdělen do osmi částí, v kterých Vás provedu v současné době vším důležitým od úspěšného rozjezdu, provozování, až k dalšímu rozvoji Vašeho masérského studia:

1 – Náležitosti pro otevření masérského studia – co, kde a jak na to… Spa background with stacked massage stones and bamboo

2 – Kvalita masáží a terapií – stavět můžeme jen na pevných základech…

3 – Ujasnění Vašeho záměru – lépe se jde, když víte kam…

4 – Marketing – jak o sobě přirozeně dát vědět…

5 – Internetový marketing – aby mě našly ti, co mě hledají…

6 – Naladění Vašeho studia – jak ho vytvořit a udržovat…

7 – Vaše vize – vždy je kam jít dál…

8 – Dodatky a doporučení pro praxi – co určitě neopomenout…

Na kurzu si postupně vypracujete svůj osobní plán rozjezdu a provozu Vašeho studia.

Kurz je s menšími úpravami možné aplikovat na provoz podobných služeb jako kosmetika, kadeřnice, pedikéra, manikúra, jógové či jiné cvičební studio atd.

Absolventi kurzu mají možnost účasti v uzavřené Facebookové skupině, pro sdílení zkušeností a vzájemnou podporu.

LEKTOR: Dušan Jirásek FotkyFoto_60684942_XS

Termín: 19.-20.8.2017

Výuka: 9 – 17h.

Místo konání:

 

Zkušenosti účastníků tohoto kurzu: 

Chtěl bych moc poděkovat panu Jiráskovi za tento kurz. Dostalo se mi mnoha informací o tom, jak bych mohl ještě více zefektivnit své podnikání v oboru masáží a terapií. Myslím, že díky dlouholetým zkušenostem pana Jiráska a velké snaze o pochopení všech zúčastněných (formou cílených dialogů v průběhu školení) a osobnímu přístupu si hodně poznatků vezmou jak začínající maséři, tak jej ocení i ti zkušení. Vše mi bylo velice příjemně podáno a odcházel jsem s hlavou plnou nových plánů a chutí do další práce. 🙂 

Za vše mockrát děkuju!! 

Lukáš Vaněček, masérské a terapeutické studio Bions 

Jsem ráda, že jsem absolvovala kurz pro začínající podnikatele v masérských službách u Dušana Jiráska. Je to velice vnímavý lektor. Nic nevnucuje a po výkladu dává prostor k zamyšlení a otázkám. Předává opravdu všechny informace, které získal zkušenostmi ze svých začátků a které fungují. Celý kurz jsem vnímala velice pozitivně. Pomůže začínajícím masérům utřídit si své myšlenky v profesním životě, ale i v běžném životě, jelikož jdou ruku v ruce. To jsme se také na kurzu naučili. 

Michaela Rožnovjaková, masérské a taneční studio Agadio 

Kurz „Jak úspěšně založit a provozovat masérské studio“ doporučuji všem začínajícím masérům a masérkám, kteří chtějí nejen pomáhat lidem, ale taky efektivně v pohodě pracovat v souladu s rodinou a u toho i vydělávat peníze. 

Na kurzu se mi nejvíc líbil perfektně vypracovaný systém podnikání od A do Z – dle mého názoru je to podáno opravdu „blbovzdornou“ zábavnou formou, kdy i bez předchozích podnikatelských zkušeností se může každý, dle tohoto návodu, postavit na vlastní nohy. 

Oceňuji bezva atmosféru, Dušanovu kreativitu, humor a krásné propojení duchovna s naší hmotnou realitou. Za mne 1*. 

Daniela Němčáková, nezávislá Future Executive Senior Sales Director Mary Kay