Kurz RITUÁL PĚTI ELEMENTŮ – novinka

Termín: 24. – 25. 8. 2019Popurr, bowl, candles, cinnamon, on tropical water

Výuka: 9 – cca 18h.

Místo konání:

ZÁZRAKY DUŠE s.r.o., 1.Máje 103,Ostrava Vítkovice, 70300, budova InPark

O masáži:

Jedná se o masážní rituál inspirovaný Indií. Je to rituální masáž, která postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle indické filozofie – země, voda, vzduch, oheň a akáša.

Rituál pěti elementů je propracovaná, mnoha lety praxe ověřená technika rituální masáže. Neslouží jen k promasírování svalů, ale hlavně přeladění do velmi hlubokého stavu relaxace a to nejen v rovině svalů, ale i pocitů, emocí a myšlenek. S masérem se při této rituální masáži přenesete do hloubky uvolnění, kterou jste ani netušili a která se při běžném způsobu života ani nemůže vynořit. Po Rituálu pěti elementů je vhodné se po zbytek dne věnovat relaxačním aktivitám a plout tak dále na vlně uvolnění a hluboké relaxace, kterou při této masáži objevíte.Tato masáž má silné harmonizační účinky na celého člověka a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií. Účinek tohoto rituálu se projeví také v hlubokém zklidnění, pozitivním naladění a přetrvávajícím pocitu lehkosti. Masíruje se celé tělo, záda a šíje, nohy, ruce a hlava.anti stress stamp

Slova Lektora – autora masáže pěti elementůFotkyFoto_40186108_XS

„Tato masáž vznikla v roce 2011, jako reakce na mou vnitřní potřebu či popud, kdy jsem chtěl svým klientům nabídnout masáž, která nebude jen o promasírovaní svalů či uvolnění nějaké ztuhlosti. Chtěl jsem přinést masáž, při které budou ve stavu hluboké relaxace schopni zcela vypnout a načerpat novou energii z klidu a niterného ticha, které jim tato masáž dopomůže navodit.

Jde o citlivý a jemný způsob, jak zklidnit roztěkanou mysl, uvolnit vystresované tělo a rozproudit blahodárné energie přinášející následné oživení a nadechnutí do dalšího života.

Kurzem masáže Rituál pěti elementů prošlo dnes již několik stovek masérů a terapeutů. S masáží Rituál pěti elementů se můžete setkat v mnoha masérských studiích, hotelích a lázních po celé České republice.

Pokud se rozhodnete tuto masáž vyzkoušet jako klient, nebo přijdete na kurz a poznáme se osobně, přeji Vám, ať Vám Rituál pěti elementů přinese do života jen vše dobré.“

Dušan Jirásek

Lektor: Dušan Jirásek masér, terapeut, lektor (s praxí více než 13 let)

Vezměte si sebou:FotkyFoto_51212700_XS

Cena: 2950,- Kč 

Reference přímo na tento kurz:
http://www.ritual-peti-elementu.cz/kniha-navstev/

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.