Kurz Thajské masáže

4 denní kurz thajsko jogové masáže.?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Lektor:

Termín:

Výuka:

Místo konání:

Cena kurzu: 4950,- Kč

Poznámka:

Co vzít sebou:

Podrobný popis kurzu

4 denní kurz thajsko jogové masáže takéž nazývané Jóga pro líné představuje základy thajské masáže a také techniky náročnější na aplikaci-tj. techniky pro pokročilejší, při kterých se bude vyučovat práce palci, dlaní , lokty, koleny a také chodidly a celým tělem. Budou to techniky v leže na zádech, na boku , tváří dolů i nahoru i techniky v sedě při kterých se propracuje celé tělo , hlavu nevyjímaje.

Po ukončení kursu je student schopen poskytnout 2,5 – 3 hodinovou masáž celého těla. Kurzy jsou rozděleny do jasných pohybových sekvencí s vlastní demonstrací tak i s prostorem pro diskuzi týkající se cvičení resp. jednotlivých technik. Absolventi jsou oblečeni v lehkém ,volném a pohodlném oblečení. Student se naučí průběh základních energetických drah, tlakových bodů , strečových cvičení a techniK.

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.