Lektorský kurz baby a dětské masáže

Výstupem kurzu je způsobilost vést vlastní kurzy baby masáží pro rodiče, případně tyto masáže provádět jako součást své vlastní praxe.

Výuka kurzu probíhá bez dětí – jedná se o lektorskou výuku.

Mother massaging the belly of her four month old baby in bed at home, top view

Termín:

Výuka:

Místo konání: ZÁZRAKY DUŠE s.r.o., budova In Park, 1. máje 3236/103, Ostrava Vítkovice, 703 00

Lektorka: Monika Deáková (žačka Mgr. Jany Hašplové – zakladatelky baby masáže v ČR)

Cena: 3900,- Kč

Náplň kurzu

Vzít sebou:

O masážiA set of images on topic natural beauty

Masáž miminek a dětí je tou nejjemnější formou masáže, která má podobu hlazení a dotekové relaxace. Dětem přináší užitek po stránce fyziologické i emocionální. Tato doteková terapie je mnohostranně prospěšná – od většího váhového přírůstku u předčasně narozených dětí až ke zlepšení vnímavosti a mentálního rozvoje. Celkově zvyšuje odolnost organismu dítěte a pomáhá mírnit běžné potíže od koliky a prořezávání zoubků až po bolesti ucha a katar dýchacích cest, pozitivně ovlivňuje stavy alergiků… Pomáhá odstranit poporodní traumata, zlepšuje spánkový rytmus, celkově uvolňuje a zklidňuje ….U větších dětí pomáhá s problémy s dyslexií, dysgrafií, poruchami pozornosti apod., ulevuje při sportovní zátěži, učí odpočívat a relaxovat…Velice důležitý je přínos této masáže také po emocionální stránce – stimuluje smyslovou vnímavost, navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí, posiluje pouto mezi rodičem a dítětem, zlepšuje komunikaci a harmonii v rodině.Kurz je určen zejména odborné veřejnosti pracující s dětmi případně seniory, kde je tato technika taktéž velmi prospěšná (maséři, pracovníci mateřských center, MŠ, sanatorií apod., osobní asistenti …)

Po absolvování obdrží absolventi osvědčení.

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.