Lektorský kurz baby a dětské masáže

Výstupem kurzu je způsobilost vést vlastní kurzy baby masáží pro rodiče, případně tyto masáže provádět jako součást své vlastní praxe.

Mother massaging the belly of her four month old baby in bed at home, top view

Termín:

Výuka:

Místo konání: ZÁZRAKY DUŠE s.r.o., budova In Park, 1. máje 3236/103, Ostrava Vítkovice, 703 00

Lektorka: Monika Deáková (žačka Mgr. Jany Hašplové – zakladatelky baby masáže v ČR)

Cena: 3900,- Kč

Náplň kurzu

Vzít sebou:

O masážiA set of images on topic natural beauty

Masáž miminek a dětí je tou nejjemnější formou masáže, která má podobu hlazení a dotekové relaxace. Dětem přináší užitek po stránce fyziologické i emocionální. Tato doteková terapie je mnohostranně prospěšná – od většího váhového přírůstku u předčasně narozených dětí až ke zlepšení vnímavosti a mentálního rozvoje. Celkově zvyšuje odolnost organismu dítěte a pomáhá mírnit běžné potíže od koliky a prořezávání zoubků až po bolesti ucha a katar dýchacích cest, pozitivně ovlivňuje stavy alergiků… Pomáhá odstranit poporodní traumata, zlepšuje spánkový rytmus, celkově uvolňuje a zklidňuje ….U větších dětí pomáhá s problémy s dyslexií, dysgrafií, poruchami pozornosti apod., ulevuje při sportovní zátěži, učí odpočívat a relaxovat…Velice důležitý je přínos této masáže také po emocionální stránce – stimuluje smyslovou vnímavost, navozuje pocit klidu, pohody a bezpečí, posiluje pouto mezi rodičem a dítětem, zlepšuje komunikaci a harmonii v rodině.Kurz je určen zejména odborné veřejnosti pracující s dětmi případně seniory, kde je tato technika taktéž velmi prospěšná (maséři, pracovníci mateřských center, MŠ, sanatorií apod., osobní asistenti …)

Po absolvování obdrží absolventi osvědčení.

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.