Lifting – vypínací masáž obličeje

V tuto chvíli je kurz již obsazen.

Pokud máte zájem – můžete se na něj přihlásit jako náhradník. Stačí při vyplnění přihlášky napsat do pole POZNÁMKA: NÁHRADNÍK. Nic platit nebudete, jen vás zařadíme do kategorie náhradníků, které budeme v případě něčího vypadnutí ihned kontaktovat. Teprve potom se řeší platba.

Nebo se můžete přihlásit na další termín ZDE.

V současnosti  získává stále více na popularitě manuální terapie – lifting obličeje, která místo skalpelu využívá pouze prsty maséra.?????????????????????????????????

Lektorka:

Termín:

Výuka:

Místo konání:

Vezměte si sebou:FotkyFoto_53292631_XS

Cena kurzu: 1815,-Kč vč.dph

Popis masérského kurzu

Když se řekne lifting, ihned se nám vybaví operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Operativní zákrok se zdá jako rychlé řešení. V současnosti ale získává stále více na popularitě manuální terapie (lifting obličeje), která místo skalpelu využívá pouze prsty maséra.

Lifting obličeje patří k velice účinné kosmetické, ale i zdravotní péči o pokožku obličeje. Používají se při něm jednoduché, systematické hmaty, které působí na mimické svaly v obličeji.Vypínací masáž obličeje-lifting dokáže tedy navodit nejen psychickou pohodu a harmonii, což přináší jako vedlejší efekt vyšší sebevědomí a spokojenost klienta, ale také krásně vypnout pokožku obličeje.

Účinky masáže: