Masáž lávovými kameny 2. – obličej a čakry

Jedná se o pokračovací kurz Masáže Horkými Kameny, zaměřený na masáž obličeje a ošetření čaker pomocí polodrahokamů + doplňující techniky z kurzu 1.

Vhodné pro využití také u kosmetiček. Není podmínkou mít absolvovaný kurz 1. Jde o samostatnou techniku.

FotkyFoto_50801758_XS

Lektor :

  • Mgr. Roman Sasko

Termín:

  • 3. 8. 2013 od 9 – 19 hod.

Místo konání:FotkyFoto_51212700_XS

  • ZÁZRAKY DUŠE s.r.o., budova In Park, 1. máje 3236/103, Ostrava Vítkovice, 703 00

Cena: 2100,- Kč

Poznámka:

  • Počet míst je omezen.
  • Přihlášení se počítá dle data platby.PŘIHLÁŠENÍ SE POČÍTÁ DLE DATA PLATBY.

Podrobný popis kurzu

Hot stone masáž – masáž lávovými kameny je starobylá léčebná procedura. Kameny byly využívány pro svou schopnost pomáhat léčit, odebírat negativní energii, odstranit bolest, stimulovat akupresůrní body už před tisíciletími ve staré Číně a Indii. Je to neobyčejná metoda, která pomáhá harmonizovat lidské tělo na všech úrovních. Hovoříme tu o tzv. termoterapii, o používaní horkých kamenů střídavě se studenými.

Naučíte se masáž celého těla, kromě obličeje (na ten vypisujeme kurz zvlášť+ práce s polodrahokamy na čakrách). Čeká vás výuka opravdu masážní techniky horkými kameny – nikoli jen obkládání těla horkými kameny, s čímž se často bohužel můžete setkat.

Lektor : Mgr. Roman Sasko– ukončil vysokoškolské vzdělání na FTVS UK v Bratislavě, absolvent masérské školy klasické a sportovní masáže UNIMAS.

FotkyFoto_54362785_XS

Absolvent kursů Hot Stones, Thai masáže, Shiatsu, Lomi-Lomi. Hot stones, Thai učí od 2003. Člen profesionální kanadské asociace AMTWP, Instruktor jógy.