Realistické kreslení (aneb kreslení pravou hemisférou)

Objevte své schopnosti nakreslit cokoli, co vidíte.

Krok za krokem během 4 denní výuky, s dostatkem času na všechny postupy a techniky.

Kurz kreslení | ZÁZRAKY DUŠE - Masérské kurzy Ostrava

Lektor:

Termín:

Místo konání:Woman eye . Hand painted fashion illustration

Cena: 3600,- Kč vč. DPH

Při úhradě do 14.1.2019 – sleva -300,-Kč

 

Popis kurzu

Podívejte se na krásné portréty absolventů kurzu realistického kreslení zde.

Říkáte si: “ ale takhle já kreslit neumím“, “ nakreslím maximálně sluníčko“, „tohle je jen pro lidi s talentem“ atpod? I oni si to říkali. A přece to dokázali. Za pouhé 4 dny.Lion

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí v sobě objevit svého vnitřního umělce. Pro ty, kdo si chtějí dokázat, že nic není nemožné. Pro ty, kdo si chtějí odpočinout od každodenních povinností a načerpat nové síly a energii.

Objevte své schopnosti nakreslit cokoli, co vidíte (ne co si myslíte, že vidíte). Zjistíte, že stačí relativně krátká doba, aby jste na konci kurzu dokázali nakreslit portrét podle předlohy. Prolomte bariéry pochybností, že něco nedokážete. Získejte důvěru ve své schopnosti a dovednosti.Drawn by eye

Na kurzu postupujeme krok za krokem, od teorie k praxi, od jednoduchého ke složitějšímu, od čar ke stínovanání. Vše, co se na kurzu naučíte vás přiblíží k tomu, aby jste se stali skutečnými mistry svého života.

Efektem této techniky kreslení je navíc rozvoj schopností pravé mozkové hemisféry, která je kreativní a dopad tohoto rozvoje pocítíte v mnoha oblastech vašeho života.

Co vzít s sebou:

Venus drawing. Pencil drawing study of sculpture Venus Milo naked

 

Portrait of Eagle. Hand drawn illustration.