Reflexní terapie lymfatického systému

Komplexní velmi účinná ošetření lymfatického (mízního) systému. Jemná neinvazní metoda je zároveň velmi příjemná. Základní ošetření trvá na rozdíl od klasické lymfo drenáže pouze cca 1 hodinu. Při ošetření se rovněž používají vyrovnávací (energetické) hmaty. Pomáhá při poruchách lymf. systému, zvětšených uzlinách (podpažní, třísla, prsa) nebo celulitidě. Rovněž účinná jako prevence a posilování imunitního systému.

Lektor:Massage of human foot in spa salon - Soft focus image

Termín:

Výuka:

Místo konání: 

Na kurz si vezměte:FotkyFoto_40226586_XS-2.

Cena: 3200,- Kč  vč. DPH

Náplň kurzu:

Stimulace a uvolnění lymfy pomocí práce na reflexních systémech. Způsoby vyrovnávání energií vegetativního nervového systému. Stimulace orgánů důležitých pro lymfatický systém těla. Indikace a kontraindikace pro práci s lymfatickým systémem. Lymfatický systém jako obraz emočního stavu člověka. Psychické příčiny poškození lymfatického systému a imunity.

 Programová náplň kurzu:

 

Lektor Petr Vlček, žák Juliuse Patakyho, praktikuje reflexnií terapii od roku 1994. Lektorská činnost od roku 2001. Základní kurz je určen jak pro laickou veřejnost – samopomoc, rodinná terapie, tak pro odbornou veřejnost – jako doplněk pro maséry, zdravotní personál, fyzioterapeuty.