Rekvalifikační VEČERNÍ masérský kurz

IMG_5633

JEŠTĚ JE MOŽNÉ NASTOUPIT DO ROZJETÉHO KURZU

Rekvalifikační VEČERNÍ masérský kurz jsme připravili pro ty z vás, kteří se nemůžete účastnit výuky o víkendech a nebo ve všedních dnech dopoledne a odpoledne. Ve VEČERNÍM rekvalifikačním masérském kurzu jsme výuku rozčlenili vždy na ÚTERÝ+STŘEDA (14x) – ve večerních hodinách. Rekvalifikační masérský kurz je nezbytnou podmínkou pro získání živnostenského listu a možnosti vykonávat masérskou praxi. Možnost proplacení ÚŘADEM PRÁCE.

Lektoři :

Termíny výukových dnů (ÚTERKY a STŘEDY-všechny dohromady tvoří celý kurz):

Výuka:

Místo konání:

Vezměte si sebou na kurz:

Cena: 7200,-Kč

POZOR AKCE:  sleva 1000,- Kč –  při zaplacení do 16.9. 2017 – zaplatíte tedy jen 6200,-Kč – platí do odvolání

(DVD záznam v elektronické podobě s praxí kurzu v hodnotě 2600,- Kč dostanete jako BONUS GRÁTIS + sleva na masérské stoly 350,-Kč)

Každý účastník ještě obdrží poukaz na slevu na masérský stůl Prosport nebo DeLuxe z naší nabídky ve výši 350,-Kč.

FotkyFoto_45000378_XS

 

 

Poznámka:FotkyFoto_45771855_XS

 

Podrobný popis kurzu

Kurz sportovní a rekondiční masáže s akreditací MŠMT ČR s celostátní platností pro získání živnostenského listu. Výuka probíhá denní formou. Obsahuje 2/3 praktické a 1/3 teoretické (anatomie, fyziologie, psychologie, hygiena, první pomoc) výuky.

Mimo jiné se dozvíte informace důležité pro zahájení oficiální masérské praxe (co a jak na úřadech), ergonomie práce maséra, základní energetické očisty maséra i masérny a nejčastější energetické chyby při práci maséra.

Absolventi získají dovednost sportovní a relaxační masáže. Takže po ukončení kurzu můžete ihnednabízet 2 procedury.
Podmínky přijetí do kurzu:
  • plnoletost,
  • střední vzdělání (i bez maturity)
  • Učebna | ZÁZRAKY DUŠE - Masérské kurzy Ostrava
  • trestní bezúhonnost,
  • zdravotní způsobilost .

Znalosti z oboru nejsou dopředu potřeba žádné.

Zkouška profesní kvalifikace (závěrečné zkoušky rekvalifikačního masérského kurzu):

Anatomie 1) písemný test, 2) ústní zkouška První pomoc – písemný test Teorie masáží – ústní zkouška Praxe masáží – praktická zkouška Po úspěšném složení autorizované zkoušky obdržíte Osvědčení o získání profesní kvalifikace, na základě kterého Vám v případě zájmu o podnikání vydá příslušný živnostenský úřad živnostenské oprávnění na masérské, rekondiční a regenerační služby. Zkouška profesní kvalifikace není zahrnuta do ceny kurzu. Zkouška se skládá v českém jazyce. a stojí 800,- Kč – pro naše studenty – viz. ceník. Možnosti splátek:

při ceně kurzu 6200,-:

– na 2 splátky  (na 2 poloviny, kdy druhá půlka musí být uhrazena v polovině kurzu; cena zůstává stejná: 6200,-Kč) – na 4 měsíční splátky po 1800,- Kč (celková cena: 7200,- Kč – osvědčení je vydáno až po splacení celé sumy)

při ceně kurzu 7200,-:

– na 2 splátky  (na 2 poloviny, kdy druhá půlka musí být uhrazena v polovině kurzu; cena zůstává stejná: 7200,-Kč)FotkyFoto_30423343_XS – na 4 měsíční splátky po 2050,- Kč (celková cena: 8200,- Kč – osvědčení je vydáno až po splacení celé sumy)