The Reconnection – Znovunapojení

Dopřejte si iniciační sezení. Individuální práce.FotkyFoto_51858065_XS

Certifikovaný Praktik The Reconnection:

Termín:

Místo konání:

Cena kurzu: 333,- USD (platba dle kurzu ČNB)

Na tento iniciační proces se můžete kdykoliv individuálně objednat, najdeme společně 2 vyhovující dny po sobě jdoucí.

 

Podrobný popisFotkyFoto_47003105_XS

 

The Reconnection® = Znovunapojení – je  iniciační sezení, nazývané také, přijetí Osobního Reconnection , které je zárodečným procesem napojování na Vesmír a naší základní podstatu. Jde o akceleraci životní dráhy, a pokud jsme na této planetě z nějakého důvodu, pošle nás na tuto cestu nebo ji urychlí, přiblíží…

Reconnection = čti rekonekšn

Znovunapojení probíhá individuálně ve 2 po sobě následujících dnech – každý den cca hodinu. Cena tohoto kurzu je celosvětově stejná: 333,- USD nebo přepočet dle aktuálního kurzu ČNB v daný den na české koruny. Na tento iniciační proces se můžete kdykoliv individuálně objednat, najdeme společně 2 vyhovující dny, které vyhovují nám i vám a můžeme se do toho pustit.
Po této iniciaci budete schopni pracovat s rekonektivními frekvencemi na sobě i jiných, pocítíte jejich zdravotní účinky a budete moci postupně sledovat jejich dopad na váš život na všech úrovních a tudíž i změny na vaší Cestě Vesmírem.

 

K provedení The Reconnection je Vám k dispozici tento Certifikovaný Praktik:

Více informací k The Reconnection si můžete přečíst ZDE.????????????????????????????Digital illustration of DNA in abstract background

Objednávka:

V případě zájmu o objednání níže uvedeného kurzu/přednášky prosím vyplňte objednávkový formulář. Před odesláním si prosím přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných kurzů a přednášek.