THE RECONNECTION – ZNOVUNAPOJENÍ

Na tomto odkazu můžete vidět rozhovor s Ericem Pearlem na ČT24 ze dne 14.4.2010

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10095690193-pred-pulnoci/210411058370414/

????????????????????????????

Asi od r. 1996 až do července 2009 jsem se věnoval japonskému systému přírodní léčby REIKI, který jsem také od r. 2001 vyučoval v kurzech Reiki 1.-4. stupně.

V září 2008 jsem měl možnost absolvovat tzv. Osobní Reconnection (The Reconnection® /čti rekonekšn/) , které dalo další směr mým krokům – přečetl jsem si knihu Dr. Erica Pearla – THE RECONNECTION-NÁVRAT K LÉČIVÉ ENERGII, která mne nadchla a vzápětí jsem už objednával vstupenky na seminář Reconnection 1.-3. stupně pro sebe i manželku na červenec 2009 v Praze.

Výsledkem je praktikování práce s novými frekvencemi, které mají rozsah vyšší, hlubší a širší, než má Reiki, takže logicky jsem práci s Reiki ukončil – ne proto, že by Reiki bylo najednou špatné nebo horší – ale jednoduše se stalo součásti nových frekvencí. Mám-li totiž možnost pracovat s celým orchestrem (frekvence Reconnection), pak je zbytečné pracovat jen s jednou jeho sekcí (frekvence Reiki).

Léčebný proces The Reconnection® šíří a vyučuje po celém světě jeho „objevitel“ Dr. Eric Pearl. Jak přesně tento proces funguje nikdo neví, ale pomohl již uzdravit mnoho lidí, které medicína označila za nevyléčitelné. Zdá se také, že tyto nové frekvence mají co do činění s naší evolucí jako lidských bytostí, naším opětovným spojením s Vesmírem na nové úrovni. Umožňují nám probuzení naší přirozenosti, znovu nás spojují s plností našeho bytí.

Dr. Pearl v souvislosti s nemocí rád mluví o teorii jedné příčiny – tou jedinou příčinou, proč vzniká nemoc, je, že jsme někdy z nějakého důvodu zapomněli, kdo doopravdy jsme – že jsme světlo. A když provádíme Rekonektivní léčení, jako bychom si vzpomněli, „Hele, to znám, vždyť já jsem také světlo!“ Ve chvíli, kdy se vrátíme na tuto vibraci světla, husté a těžké energie se už nemají na čem udržet a nemoc prostě odpadne.Digital illustration of  DNA in abstract background

O Rekonektivní léčení se také zajímá dnešní věda. Výzkumy a studie renomovaných vědců, jako jsou Gary Schwartz PhD., William Tiller PhD., doktor Konstantin Korotkov a další, reálnost těchto frekvencí potvrzují. V současné době probíhají v mnoha zařízeních výzkumné programy.

Tento proces nám nabízí 2 metody použití:

Reconnective Healing® = Rekonektivní léčení (– bezdotykové léčebné sezení) je návratem do rovnováhy na úrovni fyzické, psychické, mentální, spirituální a možná dalších, o kterých nevíme a umožňuje uzdravení.

The Reconnection® = Znovunapojení – iniciační sezení, nazývané také přijetí Osobního Reconnection , které je zárodečným procesem napojování na Vesmír a naší základní podstatu. Je o akceleraci životní dráhy, a pokud jsme na této planetě z nějakého důvodu, pošle nás na tuto cestu nebo ji urychlí, přiblíží….

Objevitel této metody Dr. Eric Pearl o léčení říká:Cosmic Brain

„Reintegrační léčení představuje novou formu energetického léčení, které jde za hranice všech dosud známých a používaných technik, receptů. Reintegrační léčení není léčivý dotek, terapeutický dotek ani dotek zdraví. Není to reiki, johrei, jin shin jyutsu, čchi-kung, mahjong ani Bering. Mnohé techniky, které fungovaly v minulosti, fungují stejně dobře i dnes. Dnes však pro naše rozšířené parametry tyto staré techniky již nejsou vhodné a dostačující. Léčení je návrat do rovnováhy. Rekonektivní léčení je v základu léčení, ať už fyzické, mentální, emocionální, spirituální nebo jakékoliv další úrovně. Pokud si v jeho přítomnosti dovolíte návrat do rovnováhy, pak si to prostě dovolíte.“

Proces The Reconnection® pomohl již po celém světě řadě lidí od vážných nemocí, včetně zhoubných nádorů, nemocí souvisejících s AIDS, syndromem chronické únavy, porodních defektů a deformací kostí.

Oficiální české webové stránky: http://thereconnection.com/cs

Velice vám doporučuji k přečtení Erickovu knihu:

RECONNECTION – Návrat k léčivé energii, vydala Pragma

„Rekonektivní léčení je fenoménem ve světě léčení“

– L. McTaggart, autorka knih The Field a The Intention Experiment

„Ericku Pearlovi byl dán jedinečný dar léčení … nová, neřízená forma léčení, která jde za formule, techniky a mantry, se kterými jsme na této planetě museli pracovat doteď . Vysoce to doporučuji praktikům v oblasti zdraví, stejně jako všem, které zajímá probuzení jejich vlastního léčivého potenciálu.“FotkyFoto_51858065_XS

– Richard Gerber, M.D. autor knihy Vibrational Medicine